O nas

3

Lata doświadczenia w tworzeniu stron internetowych oraz marketingu

20+

Kampanii w Google Ads

30+

Przeprowadzonych kampanii pozycjonowania stron WWW

100%

Zadowolonych klientówNa wstępie

“Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana.”

Albert Einstein

Jonathan Carroll

W życiu codziennym obowiązki zawodowe zajmują większość naszego życia. Z tego względu bardzo ważne jest, ażeby korzystać z niej w sposób maksymalny nie tylko do zaspokojenia własnych, podstawowych potrzeb, ale również do tworzenia czegoś, z czego będziemy w przyszłości dumni.

Dlatego jakże ważnym jest nieustannie określanie wartościowych celów oraz zasad postępowania. Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, wszelkie działania marketingowe, wszystkie projekty jakie mamy przyjemność realizować dla naszych klientów to nie jest nasza praca lecz … pasja.

Pierwszym krokiem do nawiązania współpracy jest jak zawsze kontakt z klientem. Większość powierzanych zleceń wykonujemy zdalnie, jednak przy bardziej rozbudowanych projektach niezbędny jest osobisty kontakt z klientem. 

Niezwłocznie po otrzymaniu wszelkich niezbędnych informacji przystępujemy do szczegółowej analizy projektu. Nasze projekty są nieszablonowe dlatego też każda nasza oferta dobierana jest indywidualnie do potrzeb klienta.

Nasza oferta

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów

Tworząc strony wykorzystujemy interaktywne, indywidualnie dobrane rozwiązania aby pomóc Klientowi osiągnąć upragniony sukces w biznesie.   

Pozycjonowanie stron www

Jakże ważnym elementem przy tworzeniu stron internetowych jest jej możliwie jak najwyższa pozycja w Google. Pozostaw ten żmudny proces profesjonalistą a sam ciesz się wynikami.

Audyt SEO

Potrzebujesz informacji w jaki sposób wypromować własną stronę i tym samym zwiększyć jej zasięg? Audyt SEO to podstawa przy działaniach związanych z poprawą pozycji. 

Prowadzenie fanpage na portalu FB

Tworzenie fanpage, unikalne projekty graficzne, publikacja postów, obsługa płatnych kampanii. 

Google Ads

Czasy ulotek i bilbordów już niemal dobiegły końca. Dzisiaj większość działań marketingowych wykonuje się za pośrednictwem internetu. Muszą być one nie tylko trafione w gust potencjalnych klientów ale również możliwie szybko odpowiadać na aktualne potrzeby.

e-mail marketing

E-mail z propozycją poznania marki jest jedną z form marketingu bezpośredniego o bardzo dużej skuteczności. Z tej formy korzystają praktycznie wszystkie duże organizacje.  

Logo/ Identyfikacja wizualna

Nie ulegamy stereotypom, cenimy kreatywność. Wszystkie nasze logotypy są unikatowe.