Fanpage Facebook

Czym jest Facebook chyba nikomu już nie trzeba tłumaczyć. Fenomen portalu dzięki, któremu zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć sieci i grupy, dzielić się wiadomościami, zdjęciami oraz korzystać z różnych aplikacji jest znany milionom na całym świecie.

Fanpage na Facebook-u jest swego rodzaju stroną firmy, marki, społeczności lub osoby publicznej umożliwiająca komunikację z fanami. Dzięki fanpage możemy promować swój biznes, zaprezentować swoje usługi i produkty, pozyskać nowych klientów, zaprosić na organizowane wydarzenie. Facebook daje nam coraz więcej możliwości i jest bardo popularny w promowaniu każdego biznesu.

Założymy Wypromujemy Uatrakcyjnimy Poprowadzimy Twoją reklamę na portalu Facebook.

Best ID założy za Ciebie Fanpage na Facebook

Chciałbyś wzmocnić rozpoznawalność swojej firmy? Chcesz pozyskać grono nowych potencjalnych klientów? Wykorzystaj potencjał drzemiący w największym portalu społecznościowym. Interesujący i dynamicznie rozwijający się fanpage to fundament powodzenia wszystkich internetowych działań reklamowych.

Profil na portalu Facebook to narzędzie o niedocenionym lecz olbrzymim potencjale biznesowym. Profil powinien być prowadzony z zachowaniem zasad i wcześniej obraną drogą a jego najważniejszym celem jest przyciągnięcie nowych sympatyków. Nowości, ciekawostki, konkursy, ankiety, promocje – aktywny fanpage to niezwykłe możliwości szybko procentujące rozpoznawalnością. 

Utworzenie fanpage Facebook

tak samo jak strony internetowej to dopiero początek drogi do sukcesu marketingowego. Warunkiem niezbędnym do zapewnienia skuteczności tego rodzaju reklamy jest jej profesjonalne prowadzenie i modyfikowanie. Na FB każda aktywność internauty ukazywana jest w jego profilu i widoczna posiadanym znajomym. W efekcie znajomi Twoich fanów są również twoimi potencjalnymi odbiorcami. Zamieszczona reklama może w ten sposób bardzo szybko dotrzeć do imponującej grupy użytkowników portalu. 

Powodzenie profilu FB jest zależne jedynie od sposobu prowadzenia, dlatego warto tą pracę powierzyć profesjonalnej firmie. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia a zagwarantujemy skuteczną reklamę. Od podstaw ustalimy strategię, założymy całkowicie od podstaw profil lub zmodernizujemy istniejący i zajmiemy się jego prowadzeniem w portalu Facebook.

Dlaczego warto przekazać Best ID prowadzenie FB

Ilość aktywnych użytkowników Facebook co roku wzrasta. Szacuje się, że tylko w naszym kraju na początku 2020 roku było już 20 milionów kont na tym najpopularniejszym portalu społecznościowym i liczba ta stale wzrasta. Nie dziwi więc fakt, że większość przedsiębiorców rozumie potęgę profesjonalnego fanpage firmy. W sytuacji, gdy nie dysponują odpowiednią ilością czasu lub nie posiadają wystarczającej wiedzy na temat zasad funkcjonowania socjal media wówczas swoją pomocą służą profesjonalne firmy specjalizujące się w tego rodzaju działaniach.

W Best ID doskonale rozumiemy , że nie każdy wie, jak powinno wyglądać profesjonalne prowadzenie fanpage. Dodatkowo nawet posiadając stosowną wiedzę wszelkiego rodzaju działania marketingowe wykonane w sposób prawidłowy są zwyczajnie czasochłonne. Nasza oferta została przygotowana w taki sposób, aby przedsiębiorca mógł spokojnie skoncentrować się na rozwoju własnej działalności a Best ID zapewni odpowiednią reklamę. 

Wspólnie z klientem przygotujemy koncepcję promocji

Powierzając Best ID tworzenie lub prowadzenie swojego fanpage na Facebook masz pewność, że dotrzesz do użytkowników zainteresowanych Twoimi usługami lub produktami oraz zwiększysz rozpoznawalność marki.

 

Projekt

Zaprojektowanie części wizualnej Facebook-a

Komunikacja

Wybór oraz wdrożenie odpowiedniego sposobu komunikacji

Optymalizacja

Optymalizacja treści zgodnie z profilem fanpage

Zarządzanie

Stałe zarządzanie profilem i weryfikacja efektów