Pozycjonowanie stron internetowych

Prowadzisz biznes, posiadasz stronę internetową. Chcesz, aby Twoja witryna była wysoko w wynikach wyszukiwania? Promocja Twojej marki ma dotrzeć do jak największej liczby osób a w efekcie zwiększyć sprzedaż?
Nic prostszego. Zapytaj o bezpłatną ofertę.  

Google a ustalenie pozycji
strony internetowej

Wpisując słowo kluczowe w wyszukiwarkę internetową Google, widzimy równice pomiędzy wynikami wyszukiwania dla różnych komputerów. Dlaczego? Wyniki wyszukiwania, ich jakość i typ są bardzo często zmieniane przez Google. Powodowane jest to nieustannymi próbami jak najlepszego dopasowania do oczekiwać i gustów użytkowników. Głównymi czynnikami weryfikowanymi przez wyszukiwarką są:

geolokalizacja strony internetowej

Geolokalizacja

Przebywając w Warszawie i wpisując hasło ogólne np. pozycjonowanie stron internetowych użytkownik otrzyma w pierwszej kolejności firmy zajmujące się usługą na terenie miasta Warszawa.

Data center

Firma Google pobiera informacje na temat za indeksowanych stron w różnych centrach danych. Swoje serwery posiada w lokalizacjach na całym świecie. Przy wyszukiwaniu słów kluczowych użytkownik otrzymuje dane z najbliższego centrum Google.

Pliki Cookies

Wykorzystując pliki cookies Google zbiera informacje o naszej historii wyszukiwań a w późniejszym etapie “podpowiada” najbardziej trafne wyniki wyszukiwania.

Różne urządzenia i przeglądarki

Pewne różnice mogą również występować przy wykorzystywaniu różnych przeglądarek internetowych. urządzenia mobile posiadają inne właściwości techniczne przez co przeglądanie na nich stron www nieresposnywnych może być utrudnione. Google traktuje to jako dużą wadę strony i zmniejsza jej ranking widoczności wyszukiwania. 

Czym jest pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron www ( SEO ) to zbiór procesów, których celem jest uzyskanie jak najwyższych naturalnych pozycji naszej strony w wynikach wyszukiwania np. Google na wybrane słowa kluczowe. Pozycjonowanie nazywane jest również SEO (ang. Search Engine Optimization) czyli optymalizacją witryny.

Optymalizacja SEO – pozycjonowanie stron w wynikach wyszukiwania Google przyczynia się w zwiększeniu rozpoznawalności naszej marki. Większa rozpoznawalność to większa ilość potencjalnych klientów, dlatego też jest to obecnie jeden z najważniejszych elementów działań marketingu internetowego. 

Wysoko pozycjonowane strony generują większą popularność, rozpoznawalność marki a w efekcie generują stały wzrost sprzedaży.

Skuteczne pozycjonowanie stron powoduje zwiększony ruch tj. większą liczbę odwiedziny witryny i tym samym wzrost zainteresowania naszymi produktami lub usługami. W dalszej części postaram się Państwu przybliżyć cały proces poprawy pozycji.

Etapy poprawy pozycji strony

Kontakt

Przedstawienie oczekiwań, audyt SEO posiadanej witryny

Oferta

Przedstawienie najkożystniejszej oferty i rozpoczęcie współpracy

Raportowanie

Bieżące informowanie o etapach i postępach prowadzonych prac

Satysfakcja

Osiągniecie oczekiwanego poziomu satysfakcji z pozycji w Google

Korzyści z wyboru Best ID do usługi pozycjonowania strony

Z Best ID otrzymasz pełen audyt SEO wraz z ciągłą optymalizacją strony internetowej. Witryna zostanie przez nas dostosowana do obecnie obowiązujących algorytmów Google. Otrzymasz analizę działań firm konkurujących z Twoją marką, poznasz ich główne słowa kluczowe. Z nami otrzymasz skuteczne pozycjonowanie na dziesiątki wspólnie wybranych słów kluczowych oraz stałe raporty z postępu prowadzonych prac.

Pozycjonowanie strony internetowej

Pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google to proces czasochłonny. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads efekt nie jest zauważalny natychmiastowo i wymaga prowadzenia wieloetapowych prac zarówno na samej stronie jak i poza nią. Do każdego projektu należy podejść indywidualne. Niekiedy pierwsze efekty są zauważalne już po kilku tygodniach a innym razem musimy zaczekać około 3 miesięcy od rozpoczęcia działań. Nasze sprawdzone metody, prowadzone cyklicznie prace SEO pozwolą na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki wraz z rozwijającą się współpracą.     

pozycjonowanie stron Warszawa

Pozycjonowanie strony

Wyszukiwarka Google cały czas staje się bardziej inteligentna. Jest najczęściej używanym i najlepiej dopracowanym narzędziem używanym w codziennie przy wyszukiwaniu stron internetowych. Zdecydowanie ułatwia proces przeszukiwania stron internetowych, dobierając wyniki do naszych osobistych preferencji. Jednak w przypadku weryfikacji pozycji naszej domeny należy pamiętać o wspomnianych różnicach. 

Pozycjonowanie stron internetowych

Skuteczne pozycjonowanie strony w Google to przyszłość marketingowa wszystkich firm. Nieobecność w TOP rankingach na nazwy kluczowe w swoje branży oznaczać będzie nie podążanie za trendami, zmniejszenie ilości potencjalnych klientów a w konsekwencji spadek przychodów. Procesy SEO, pozycjonowania  oraz budowania silnej marki są to działania długofalowe. Im szybciej rozpoczniesz optymalizować, wzbogacać i pozycjonować swoją stronę , tym większą masz szansę konkurować z innymi firmami, które już wcześniej dostrzegły potencjał w marketingu internetowym.  

Skuteczne pozycjonowanie
stron internetowych WWW

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych dla wielu firm powinno być jednym z najważniejszych działań reklamowych. Internet to zbiór, z którego korzystamy niemalże wszyscy a według ostatnich danych 93% internautów z Polski to użytkownicy Google. Dzięki naszemu SEO Twoja strona internetowa pojawi się zawsze we właściwym miejscu.