Tworzenie stron internetowych

Strony internetowe to nieodłączne narzędzie każdej poważnie myślącej o przyszłości firmy. Przejrzysta, nowoczesna i estetyczna strona jest wizytówką, która promuje markę dlatego powinno się zlecić utworzenie strony internetowej profesjonalnej firmie. Polecamy swoje usługi w tym zakresie i zapraszamy do kontaktu.

Od podstaw zaprojektujemy i stworzymy Twoją stronę. Pokażemy jak dotrzeć do większego grona potencjalnych klientów. Odpowiednio opracowana i przygotowana strona www to już połowa sukcesu Państwa firmy. Wspólnie przeniesiemy Twoją markę na wyższy pułap i sprawimy, że wreszcie będzie rozpoznawalna.

Tworzenie stron internetowych nie jest naszą pracą. To nasza pasja!  

Projektowanie stron www

Strony internetowe tworzymy w taki sposób, aby od pierwszych dni były dla naszych klientów skutecznym narzędziem działań marketingowych.

Strona musi być realnym narzędziem marketingowym. W tym celu najważniejszy jest odpowiedni projekt, wykonanie i promowanie w wyszukiwarce Google. Ważne jest, aby właściwa strategia wyszukiwania klientów w internecie została wdrożona już od pierwszych dni Państwa obecności w internecie.

Wykonamy dla Państwa responsywną stronę internetową, która zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.  

mockup, psd, ipad

Responsywność strony internetowej

macbook, apple, imac

Komputer, tablet, smartfon żaden problem. Tworzone przez nas strony internetowe zawsze dopasowują się do używanych urządzeń.

Według danych wyszukiwarki Google już ponad połowa wyszukiwań pochodzi ze smartfonów. Znacznie wyższe wyniki można już dostrzec w lokalnych wyszukiwaniach na mapach Google. Dane mówią jasno. Każda firma chcąc być widoczną w sieci musi posiadać stronę w pełni responsywną. 

Responsywne strony internetowe to również dodatkowy plus w wynikach wyszukiwania. Firma Google już jakiś czas temu oficjalnie ogłosiła zmiany w swoim algorytmie promującym te strony, które będą posiadały możliwość bezproblemowej pracy na różnych rodzajach urządzeń.

Realizacja strony internetowej

  1. W początkowej fazie projektu musimy jak najlepiej poznać Państwa gusta oraz oczekiwania względem nowej strony. Analizujemy rynek i ustalamy najlepsze rozwiązanie dla strony internetowej.
  2. Przygotowujemy indywidualną ofertę zawierającą wizję strony, koszty oraz termin realizacji.
  3. Jeśli oferta zostanie zatwierdzona podpisujemy umowę.
  4. Kolejnym etapem jest zbieranie niezbędnych materiałów. Wysyłają nam Państwo logo, filmy, zdjęcia, teksty tj. wszystko co chcemy zamieścić na stronie internetowej. W przypadku nie dysponowania przez Państwa żadnymi materiałami, również jesteśmy na to gotowi. Przygotujemy treść, zdjęcia a nawet logo. 
  5. Przygotowujemy pierwsze zarysy strony, dodajemy treść i zdjęcia, optymalizujemy stronę pod względem SEO. Na każdym etapie dzielimy się z Państwem wynikami prowadzonych prac a w przypadku braku akceptacji wybranego modelu nanosimy poprawki.
  6. Ukończoną stronę importujemy na wskazany przez Państwa serwer. W sytuacji jeśli nie posiadają Państwo serwera lub domeny nie ma żadnego problemu. Wszystkim się zajmiemy.
  7. Od momentu opublikowania nowej strony internetowej mają Państwo 2 tygodnie na zgłaszanie ewentualnych uwag dotyczących funkcjonowania strony.
  8. Oferujemy dodatkowo stałą opiekę nad stroną. Dodamy nową treść, zdjęcia, wykonamy aktualizacje silnika strony. Miesięczny koszt stałej opieki uzależniony będzie od przewidywanej liczby zmian i zaczyna się już od 45,00 zł netto/ miesięcznie. 
industry, businessman, man