Projektowanie LOGO

“Logo nie sprzedaje, ale identyfikuje. Logo czerpie z produktu, którego jest symbolem – nie na odwrót. Logo jest mniej ważne niż produkt, do którego się odnosi. Jego znaczenie jest bardziej istotne niż sam wygląd.”

Znany amerykański grafik Paul Rand

Projektowanie logo

Logo to wstęp do budowania wiarygodnego biznesu. Jest podstawowym składnikiem identyfikacji każdej firmy, pozycjonującym markę w branży. Profesjonalny logotyp wyróżni markę na rynku, przyciągnie uwagę a z czasem to właśnie na jego podstawie firma zyska rozpoznawalność. Zadaniem Best ID, będzie znalezienie takiej cechy biznesowej, która w wyraźny sposób zostanie podkreślona w wykonywanym logo.

Aa

Estetyka projektu

Nasze prace są tworzone zgodnie z przyjętymi zasadami desingu i aktualnie panującymi trendami ale tak aby całość służyła klientowi długie lata.

Dobrana kolorystyka

Logo to przede wszystkim zbiór barw, które muszą zostać odpowiednio dobrane i pasować zarówno do siebie jak i charakterystyki branży.

Indywidualne podejście

Wszystko dopasowane pod konkretnego klienta do osiągnięcia pełnej satysfacji. Pracujemy dla Państwa do skutku, nie wprowadzamy limitów poprawek. 

Dopasowana typografia

Do naszych projektów używane są szczególnie dobrane fonty, które w odpowiedni sposób wyróżniają charakter tworzonego logo. 

Projekt logo

to tylko wstęp do dalszych działań reklamowych mających na celu stworzenie wyjątkowego wizerunku firmy. Wszystkie elementy marketingowe muszą być ze sobą spójne a nasz znak identyfikacyjny konsekwentnie stosowany.

Pozostałe projekty identyfikacji wizualnej

Wszystkie te elementy wchodzą w skład identyfikacji wizualnej firmy. Uzupełniają się wzajemnie i razem stosowane, wykonane starannie, reprezentują nas w kontaktach biznesowych.